Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

PILNE - APELUJEMY I PROSIMY

W związku z trwającym stanem epidemii i wciąż istniejącym zagrożeniem wirusem COVID- 19, skutkującym utrudnieniami w obsłudze mieszkańców naszej Gminy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu zwraca się z ogromną prośbą do osób przesyłających podania, zapytania czy inne zgłoszenia drogą elektroniczną za pośrednictwem oficjalnych adresów e-mailowych MOPS lub Urzędu Miejskiego o zasygnalizowanie tego faktu telefonicznie pod nr 87 3070980. Prośba niniejsza podyktowana jest naszym doświadczeniem, z którego wynika, że część Państwa korespondencji była potraktowana przez systemy ochrony jako SPAM lub wręcz treści zawirusowane.

W związku z brakiem możliwości przeprowadzania wywiadów i pracy w terenie, bylibyśmy ogromnie wdzięczni za każdy sygnał o konieczności pomocy dla osób, które same nie są w stanie poprosić o nią. Jednak nasza reakcja będzie niezwłoczna i celowa, tylko pod warunkiem posiadania wiedzy o problemie. W momencie, kiedy osoba wysyłająca informację, prośbę, zgłoszenie wykona to elektronicznie przy pomocy e-maila i zawiadomi nas o tym telefonicznie, zostaną podjęte niezwłocznie skoordynowane działania, by nikt potrzebujący, chory samotny, czy bez środków do życia nie pozostał bez skutecznej pomocy.

 

Trwamy na posterunku, jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie choć w zmienionej formie aktywności zawodowej, ale naszym naczelnym przesłaniem jest nadal niesienie pomocy i to robimy, jednak możliwe jest to tylko we współpracy z Państwem.

Data powstania: czwartek, 9 kwi 2020 10:25
Data opublikowania: czwartek, 9 kwi 2020 10:26
Opublikował(a): Łukasz Denkiewicz
Zaakceptował(a): Łukasz Denkiewicz
Artykuł był czytany: 62 razy